Четвер, 28.03.2024, 15:52
БубльГум - прікольно і просто!
Ви увійшли як Гість, який буде реєструватись | Група "Гости" | RSS
ДЛЯ ГОСТЕЙ САЙТА!!!
Дорогие гости!!!!Мы всегда рады новым учасникам и потому не нужно просматривать наши ответы а лутше зарегестрируйтесь и общайтесь вместе с нами.С уважением Администрация сайта!!!
[Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Анет  
Форум » Нестандартні захоплення дітей » Сатаністи » Чи є це секта?
Чи є це секта?
АнетДата: Вівторок, 03.06.2008, 17:03 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 598
Репутація: 3
Статус: Offline
Вони палять храми та плюндрують кладовища, приносять у жертву маленьких дітей і тварин. До цього обов’язково слід додати вживання крові, глум над святинями й ігнорування будь-яких заповідей.

Усі ці неподобства громадська думка приписує сатаністам. Наскільки це відповідає дійсності? Чи є в Україні послідовники екзотичного американського культу, який інституційно оформився сорок років тому? Журналістське розслідування привело мене на зустріч із львів’янином, який переклав українською твори Лавея та називає себе сатаністом.

Віталій Вервульф чекав на мене біля Ратуші. Звичайний юнак років двадцяти. Таких можна побачити щоранку, йдучи на роботу чи на заняття, але так і не здогадатися про його релігійну приналежність. Близько двох років тому він захопився сатанинським світоглядом. Нині він студент ЛНУ, автор першого україномовного сайту, присвяченого церкві Сатани. Впродовж нашої розмови в парку біля Порохівки я не помітив у його поведінці ні агресії, ні зневаги, ні чогось іще, що приписують сатаністам. Юнак люб’язно відповів на всі запитання й навіть зрідка жартував.
 
jakeДата: Вівторок, 03.06.2008, 17:05 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 202
Репутація: 9
Статус: Offline
кароч, це все дерьмо, ндай Бог в таке потрапити!

To be or not to be?
 
Форум » Нестандартні захоплення дітей » Сатаністи » Чи є це секта?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Щоб завантажити малюнки на форум - читай правила форума(//byblgym.at.ua/forum/0-0-0-36)
Міні-чат
Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz
Якщо вам не важко, допоможіть сайту, кликніть по ссилці що знизу: